Yılbor Boru

Hakkımızda

Hakkımızda

BİZİ TANIYIN

Hakkımızda

YILDIRIM ailesi olarak; yarım asrı deviren ticari faaliyetlerimizde, Tekstil-Çok katlı mağazacılık, Altyapı,Üstyapı, İnşaat ,Enerji, Hammadde, gibi bir çok alanda faaliyet göstermekteyiz. 2008 yılından itibaren Plastik sektörüne de YILBOR BORU markası ile girdik. Firmamız,65.000 m2 alanda PE100-Basınçlı PVC İçme Suyu, PPRC – PVC Atık Su Boru ve ek parçaları, Tarımsal-Damlama Sulama sistemleriyle, yıllık 60.000 ton üretim kapasitesine sahiptir.

Her geçen gün kendimizi geliştirerek, sektörde bir ilk olarak, yenilenebilir enerji ile kendi enerjimizi kendi fabrika alanımızda üreterek, gerek ekonomimize, gerekse çevreye duyarlı bir üretim modeli sağladık. Faaliyetlerimizde çevreye duyarlı, insan sağlığına önem veren bir firmayız. Üretimini yapmış olduğumuz mamullerde orijinal hammadde kullanmaktayız.

0 K
Mutlu Müşteri
0
Ülke
0 +
YIllık Deneyim
0 +
Çalışan

%100

Sürüdülebilir

Üretim

Dayanıklı

Yılbor hizmetiyle size en güvenilir materyallerle fiziksel ve kimyasal aşınmaya sonuna kadar dirençli ürünler sunuyor.

Güvenilir

Ürünlerimiz, hammaddelerimizden üretim bandından çıkan son ürünümüze kadar tam denetli, istikrarlı ve yüksek performans sunar.

Ödüllü

Kalitemizi sektörümüzün küresel çapta en prestijli ve nitelikli ödüllerden bazılarıyla taçlandırmaktan gurur duyuyoruz.

Küresel

Suriye, Irak, Katar, Mısır, Nijerya, Özbekistan ve Tacikistan’a yapılan ihracat projelerimizle küresel çapta çalışmaktayız.

Yılbor Kalitesini Deneyimleyen Geniş Ailemizle Tanışın

Yılbor, Daha İyi Yarınları İnşa Ediyor

Yılbor Boru, topluma yarar ve gün geçtikçe istikrarlı bir büyüme izleyerek çağdaş yaşam standartları düzeyinde kalıcı bir etki bırakmak gayesiyle her geçen gün daha iyisini sunacak yönde sizler için çalışıyor. Boru üretiminde piyasanın en iddialı isimlerinden olan firmamızla tanışmak için bize hemen ulaşın.

Vizyonumuz

Yarım asrı geçen ticari tecrübelerimizin ışığında, ürünlerimiz ve sunduğumuz hizmetler ile fark yaratarak, sektörde, ülkemizin öncü, uluslararası pazarda kendisini kanıtlamış, bir marka olmak.

Misyonumuz

Çalışanlarımız ve Çözüm ortaklarımız ile birlikte, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak rekabetçi, sürdürüle bilinir büyüme potansiyeli oluşturarak, paydaşlarına değerler katmak.

Neden yılbor?

En Verimli Kaynaklarımızı En İyisi İçin Kullanıyoruz

Eşsiz coğrafyamızın sunduğu, türünün benzersiz kalitesindeki hammadde kaynaklarımızı her geçen gün büyüyen kapasitemizle en dayanıklı ve en güvenilir ürünleri üretmek için çalışıyoruz.

Kalite Standartları Ödüllü